Split pobjeđuje, Hajduk (se) ljuti

15_09_2012 / 23:45h

Split je učvrstio treće mjesto na tablici, a puno više nervoze svojim navijačima pružio je Hajduk koji u idućem kolu na Poljudu dočekuje trenutno drugoplasirani Slaven Belupo…

Split je petom uzastopnom pobjedom na Parku mladeži učvrstio treće mjesto na tablici. Iako su pružili dobru igru, domaćini su tri gola zabili tek u posljednjih pola sata utakmice – sve je krenulo lijepim lobom Ercega, nastavilo se golom Pehara i završilo uspješnom realizacijom kaznenog udarca u izvedbi Vitaića pa je Zadru preostalo samo dati počasni pogodak za konačnih 3:1.

Puno više nervoze pružio je Hajduk svojim navijačima na gostovanju u Zaprešiću. Nakon nelošeg prvog poluvremena i vodstva 0:1, u drugom je poluvremenu igru prepustio Interu koji nakon izjednačenja nije iskoristio u samoj završnici realizirati (dvojbeni) kazneni udarac i potpuno preokrenuti rezultat.

U idućem kolu Split će u petak u goste Zagrebu, a Hajduk u nedjelju na Poljudu dočekuje trenutno drugoplasirani Slaven Belupo…