Gorilo u Parku mladeži

19_08_2012 / 12:09h

Zbog požara na agregatu utakmica Splita i Cibalije bila je u prvom poluvremenu prekinuta na petnaestak minuta pa je Park mladeži utonuo u potpuni mrak. Cibaliji je pripala čast da u petkom kolu zabije prvi gol gostiju...

Zbog požara na agregatu utakmica Splita i Cibalije bila je u prvom poluvremenu prekinuta na petnaestak minuta pa je Park mladeži sa tisuću gledatelja na tribinama utonuo u potpuni mrak. Cibaliji je pripala čast da u petkom kolu zabije prvi gol gostiju na Parku mladeži u ovoj sezoni, no u u istom poluvremenu Splitovci uspijevaju izjednačiti, a onda u drugom poluvremenu i povećati vodstvo na 3:1 za nova tri boda koja su ih izbacila na vrh prvenstvene ljestvice. Iako je prema dosadašnjem učinku jasno da će Cibalia do kraja prvenstva voditi borbu za ostanak u prvoligaškom društvu, domaćinima je bilo važno vratiti se na pobjedničke staze žele li nastaviti utrku za mjesta koja vode u europska natjecanja.