Kasni Hajdukovo proljeće

25_02_2012 / 18:36h

Proljetnom buđenju Hajduka nadalo se desetak tisuća gledatelja koji su subotnje popodne odlučili provesti na poljudskim tribinama. Razočarali su se.

Proljetnom buđenju Hajduka nadalo se desetak tisuća gledatelja koji su subotnje popodne odlučili provesti na poljudskim tribinama. Razočarali su se. U posljednjim minutama Hajduk je golom Vukušića za 1:1 uspio spasiti barem bod protiv Iste 1961.

U prvom poluvremenu domaćini su imali nekoliko šansi, no u drugom poluvremenu loša igra i nakon postignutog gola povučena Istra bili su nerješiva zagonetka za Hajdukove igrače. Pameti je nedostajalo i na tribinama s kojih se nekoliko puta provociralo tamnoputog igrača gostiju pa je sudac zaprijetio prekidom utakmice. Tromjesečna pauza uspavala je i Torcidu, no nije zaboravila u prvim minutama obilježiti Hajdukov 101. rođendana te prirediti bakljadu u 60. minuti.