Kako je mali balun zagrijao Split

07_02_2012 / 00:09h

U četvrtfinalnom susretu led nije mogao spriječiti publiku da napuni Spaladium arenu. Put do finala sada vodi preko Zagreba i pobjednika iz susreta Rusije i Srbije.

Za razliku od odlučujuće utakmice u skupini, u četvrtfinalnom susretu led nije mogao spriječiti publiku da napuni Spaladium arenu i pruži podršku hrvatskim futsal reprezentativcima. Poluvrijeme se završilo u odličnoj atmosferi i prvim golom u mreži Ukrajinaca koji tek  u posljednjoj četvrtini utakmice uspijevaju nadoknaditi zaostatak, no usprkos prijetnjama ni u produžecima ne zabijaju gol prednosti.

Odličnu formu pokazao je vratar Jukić koji je obranama tri penala definitivno priskrbio titulu junaka utakmice i Hrvatskoj osigurao zasluženo polufinale. Put do finala Europskog prvenstva u futsalu vodi preko Zagreba i pobjednika iz susreta Rusije i Srbije koji se u Spaladiumu igra u utorak u 18:30.