Dila Gori neće doli

02_08_2013 / 02:52h  |  Foto: Rene

Trudio se Hajduk, igrao bolje, ali lopta opet nije htjela u gol, a gostima je to uspjelo iz jedinog pravog pokušaja. Nakon koreografije na početku utakmice Torcida je tek nakon dvadesete minute na noge podignula cijeli stadion.

Trudio se Hajduk, igrao bolje, ali lopta opet nije htjela u gol, a gostima je to uspjelo iz jedinog pravog pokušaja - Hajduk je uputio čak 22 udarca na gol, a Dila Gori samo dva, od toga je jedan bio za konačan rezultat 0:1.

Nakon koreografije na početku utakmice Torcida je tek nakon dvadesete minute na noge podignula cijeli stadion, netom prije nego što je Hajduk primio gol. Još je nekoliko puta val euforije krenuo s tribina prema terenu, ali nije mogao pogurati loptu u gol. Treba istaknuti i da na stadionu nije upaljena ni jedna jedina baklja – crna knjiga UEFA-e ovog puta ostala je prazna.

Uzvratnu utakmicu 3. pretkola Europske lige Hajduk igra idući četvrtak u Gruziji, a prije toga u nedjelju na Poljudu u 21 sat dočekuje Hrvatski dragovoljac.