Adio Europo

02_12_2010
Adio Europo

Da nije bilo onakvog početka sezone i ovakvog prvog poluvremena, možda poraz i ispadanje iz Europske lige ne bi bili ovako <strong>bolni</strong>. Treći gol u drugom poluvremenu, za 3:0, ušutkao je i Torcidu, a to se ne događa često. Adio Europo, ostaješ u sjećanjima i - albumima!

Da nije bilo onakvog početka sezone i ovakvog prvog poluvremena, možda poraz i ispadanje iz Europske lige ne bi bili ovako bolni. Tko je gledao jednako blatnjav i nerealiziranim prilikama obilježen prvenstveni susret s Osijekom sigurno se ponadao da će Hajduka do pobjede ponovno odvesti sreća, kad već ne mogu igrači.

Jedna od brojnih nerealiziranih Hajdukovih prilika (foto: Rene)

Treći gol u drugom poluvremenu, za 3:0, ušutkao je i Torcidu, a to se ne događa često. Malo je značio Buljatov počasni pogodak pred kraj utakmice. Adio Europo, ostaješ u sjećanjima i - albumima!