Što je dobro kad Hajduku ide loše

07_11_2010

Dobra strana loših Hajdukovih igara je puno manje gužve na prilazima i ulazima stadionu, a kad utakmica još i završi 4:1 onda je onih samo par tisuća ljudi sigurno <strong>guštalo</strong> provesti ranu večer na Poljudu. Pogledajte album! Split u idućem kolu dočekuje - Dinamo.

Dobra strana loših Hajdukovih igara je puno manje gužve na prilazima i ulazima stadionu, a kad utakmica još i završi 4:1 onda je onih samo par tisuća ljudi sigurno guštalo provesti ranu večer na Poljudu.

Među strijelce vratio se opet i Ibro (foto: Rene)

Bila je to prava mazohistička utakmica na koje su najvjerniji Hajdukovi navijači dobrano navikli. U prvom poluvremenu kidali su se živci, Bijelima nikako nije polazilo za nogom odigrati kvalitetnu akciju i matirati Zagreb. U drugom poluvremenu je konačno krenulo... Četiri majstorska gola u mreži pod sjevernom tribinom, od čega je za čak dva zadnji potez odigrao Anas Sharbini.

U idućem kolu Hajduk će u goste Lokomotivi, a Split nakon visoke pobjede nad Hrvatskim dragovoljcem (4:0), u Parku mladeži, u izravnom telvizijskom prijenosu, dočekuje - Dinamo.