Dinamu pobjeda, Hajduku ovacije

19_12_2013 / 09:44h  |  Foto: Rene

Već nakon par minuta utakmice Dinamo je svoje vodstvo u četvrtfinalu kupa povećao na 6:0 pa se više zanimljivosti redalo na tribinama gdje su gostujući navijači smješteni na istočnoj tribini skandirali zajedno sa Torcidom na sjeveru.

Već nakon par minuta utakmice Dinamo je svoje vodstvo u četvrtfinalu kupa povećao na 6:0 pa se više zanimljivosti redalo na tribinama gdje su gostujući navijači smješteni na istočnoj tribini skandirali zajedno sa Torcidom na sjeveru. Raspoloženje je popravilo izjednačenje iz još jednog realiziranog jedanaesterca, trećeg u nizu nakon dva protiv Rijeke u nedjeljnoj prvoligaškoj utakmici, no pravu glasnu atmosferu derbija čekali smo sve do posljednjih minuta nakon kojih su, unatoč porazu 1:2, domaći igrači ispraćeni pjesmom.