Revanš u finalu kupa?

14_04_2013 / 09:54h  |  Foto: Rene

Da, nakon Hajdukovog vodstva, utakmica ne izgubi na napetosti i da se ohrabri desetak vinkovačkih Ultrasa pobrinula se Cibalija realizacijom rijetke prilike u prvom poluvremenu, a do konačnog rezultata 2:1 čekalo se sve do pred kraj utakmice...

Od prve minute krenulo se odlučno i na terenu i na tribinama na kojima se okupilo oko 4 tisuće navijača. Hajduk je svoje pokušaja materijalizirao tek u 27. minuti, a da utakmica ne izgubi na napetosti i da se ohrabri desetak vinkovačkih Ultrasa pobrinula se Cibalija realizacijom rijetke prilike u 39. minuti. I u drugom poluvremenu se malo toga događalo na Hajdukovoj polovici terena, no do konačnog rezultata 2:1 čekalo se sve do 79. minute. Sudbina je htjela da izjednačujući pogodak u prvom poluvremenu postigne Mladen Bartolović koji je tri godine karijere proveo u Hajdukovom napadu, a kakve je uspomene ostavio najbolje govori pljesak poljudskih tribina s kojim je ispraćen pri izmjeni. Nakon utakmice ponovno se priča o sudačkim odlukama, no priliku za revanš obje momčadi možda dobiju u finalu kupa – u srijedu se igraju druge utakmice polufinala, na Poljud u 19 sati dolazi Slaven Belupo!