Split bolji i od Cibone

18_11_2012 / 11:38h

Splitska sportska subota započela je na Gripama utakmicom Splita i Cibone. Nacionalni osjećaji preplavili su i ovaj događaj. Split je kroz čitavu utakmicu gradio pobjedu te je pritisak rezultirao sve većom koš razlikom u koristi domaćina...

Splitska sportska subota započela je na Gripama utakmicom Splita i Cibone. Nacionalni osjećaji, zbog oslobađajuće presude generalima i sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, preplavili su i ovaj događaj pa je na početku utakmice razvučena velike hrvatska zastava, a na početku treće četvrtine navijači su uz pljesak cijele dvorane razvili i poruku "Vukovar i Škabrnja kao simboli slave bude sjećanje na ponosne dane!". Uz odličnu atmosferu na tribinama Split je kroz čitavu utakmicu gradio pobjedu te je pritisak nakon treće četvrtine rezultirao sve većom koš razlikom u koristi domaćina pa je slavlje moglo početi već dvije minute prije kraja utakmice. Do kraja je ostalo 72:62.